Kurucu Şenay Yılmaz

Derman Arardım Derdime
Derdim Bana Derman İmiş

Ecz. Şenay Yılmaz, homeopati ve doğal iyileşme yöntemlerine olan tutkusuyla tanınan bir eczacı ve Ankara Homeopati'nin kurucusudur.

Homeopatiye olan yolculuğu, sağlığın bütünsel bir yaklaşımla ele alınmasının önemini kavramasıyla başladı. Şenay Yılmaz, danışanlarının her birine, onların fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlıklarını göz önünde bulundurarak, kişiye özel yaklaşımlar sunmaktadır.

Bach Çiçekleri ve Schüssler Mineralleri konusunda da derin bir bilgiye sahip olan Şenay Hanım, danışanlarının sağlık hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için bu doğal çözümleri de kullanır.Kendisine olan güveni ve homeopatiye olan derin inancı, onu bu alanda seçkin bir figür haline getirmiştir. Ankara Homeopati'yi kurarak, daha fazla insanın homeopatinin sağladığı faydaları deneyimlemesini sağlamıştır. Şenay Hanım, danışanlarına doğal sağlık çözümleri sunarken, her zaman en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Ecz. Şenay Yılmaz

4800 +
Danışan
+
Eczacılıkta Yıllık Tecrübe
+
Etkinlik & Konferans
Sağlık, doğa ile uyum içinde olduğumuzda en yüksek potansiyeline ulaşır. Homeopati, bu uyumu keşfetmenin ve korumanın yegane yoludur.
Ecz. Şenay YILMAZ

SY ART

Eczacı ve Homeopat Şenay Yılmaz aynı zamanda SY ART sanat atölyesinin de kurucusudur.

Şenay Yılmaz ile holistik bir yolculuğa hazır mısınız?